Superbet z Jerzym Dudkiem jako superbohaterem w składzie wkracza na polski rynek bukmacherski

Jeden z liderów europejskiego rynku, firma bukmacherska Superbet, rozpoczyna działalność w Polsce.

Twarzą marki i jej ambasadorem został Jerzy Dudek, którzy wraca jako Superbohater.

W tym tygodniu otwiera pierwsze punkty, a w najbliższych tygodniach pozostałe. Superbet w październiku otrzymał licencję wydaną przez Ministra Finansów na oferowanie zakładów bukmacherskich. Łącznie do końca roku planowane jest uruchomienie co najmniej 50 lokalizacji.

Superbet z Jerzym Dudkiem jako superbohaterem w składzie wkracza na polski rynek bukmacherski

Superbet wkraczając do Polski już od pierwszego dnia chce wyznaczać nowe standardy. Jednym z podstawowych założeń firmy jest wysoka jakość usług i zapewnienie komfortu klientom. Efektem tego są nowoczesne i eleganckie punkty, które będą otwierane w całej Polsce – między innymi w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Do końca grudnia fanom sportu zostanie udostępnionych co najmniej 50 lokalizacji. W połowie przyszłego roku liczba punktów ma zostać podwojona.

Jerzy Dudek twarzą Zakładóow Bukmacherskich Superbet

Superbet został założony w 2008 roku w Rumunii jako jeden z operatorów zakładów wzajemnych na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej. Firma organizuje zakłady wzajemne na wydarzenia sportowe, polityczne i społeczne. Przez dziewięć lat Superbet rozwinął swoją sieć do ponad 600 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii, a także powiększył wpływy oferując zakłady w Internecie oraz kasyno online.

Były bramkarz Real Madryt Jerzy Dudek ambasadorem marki Superbet - nowego legalnego bukmachera w Polsce

– Rynek bukmacherski w Polsce jest dla nas bardzo istotny i widzimy w nim duży potencjał. Jest jednym z większych rynków w Europie Środkowo-Wschodniej, co planujemy dobrze wykorzystać. Dodatkowo, po zmianach wprowadzonych nowelizacją ustawy, staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Cieszą nas regulacje, jakimi zostali objęci operatorzy offshore. Podkreślamy, że Superbet zawsze działał zgodnie z obowiązującymi przepisami, dlatego doskonale odnajdziemy się na polskim rynku. By na nim zaistnieć nie wystarczy jednak tylko otrzymać licencję. Ważny jest także pomysł i oferta dla Klienta. Wierzymy, że z naszą ofertą wprowadzimy nową jakość i będziemy konkurencyjni dla dotychczasowych graczy na rynku. Stworzyliśmy markę zakładów dla wymagających klientów. Wysoka jakość i wysokie kursy to klucz naszej polityki – podsumował Aleš Dobeš, Prezes Zarządu Superbet.

 

Zarząd Superbet na razie koncentruje się na tworzeniu sieci punktów stacjonarnych. Rozszerzenie działalności o zakłady wzajemne przyjmowane w sieci Internet planuje na pierwsze półrocze 2018 roku. Jednak już teraz marka Superbet, będzie prezentowana z mocnym akcentem. Twarzą Superbet został Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski. Bohater finału Lig i Mistrzów w Stambule, który powraca tym razem jako… superbohater. Superbohater, który strzeże atrakcyjnych kursów i wysokich wygranych w Superbet.

 

– Mamy nadzieję, że do otwarcia mistrzostw świata w przyszłym roku, uda nam się otworzyć 100 punktów oferujących zakłady bukmacherskie. W pierwszej połowie przyszłego roku otrzymamy również licencję, aby działać online i uruchomimy stronę superbet.pl – mówi Vlad Ardeleanu , Generał Manager of Superbet Romania.

Były bramkarz FC Liverpool Jerzy Dudek ambasadorem marki Superbet - nowego legalnego bukmachera w Polsce

– Jako nowy bukmacher na polskim rynku jesteśmy zaszczyceni mogąc prezentować naszą markę z udziałem tak wielkiej osobowością w świecie piłkarskim, jaką jest Jerzy Dudek. Szanujemy i podziwiamy jego profesjonalizm, wiarygodność, pozytywne podejście do życia, biznesu, niezwykłą charyzmę i legendarne osiągnięcia sportowe. Podobne idee przyświecają marce Superbet – tak samo chcemy dostarczać naszym klientom pozytywnych wrażeń i satysfakcji z oferowanych usług. Tak, jak wiarygodny i prawdziwy jest Jerzy Dudek, tak chcemy aby klienci postrzegali naszą markę – powiedział Aleš Dobeš, Prezes Zarządu Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. – Jest on ikoną nie tylko dla Polaków, ale też pozostał bohaterem w wyobraźni kibiców piłkarskich w całej Europie. Dlatego naturalnym połączeniem jest współpraca Jerzego i Superbet, międzynarodowej, silnej marki – dodaje Prezes Superbet na Polskę.

Były bramkarz reprezentacji Polski Jerzy Dudek ambasadorem marki Superbet - nowego legalnego bukmachera w Polsce

– Z Liverpoolem wygrałem Ligę Mistrzów. Z Realem Madryt zdobyłem mistrzostwo Hiszpanii. Z Superbet chcę odmienić oblicze zakładów bukmacherskich w Polsce. Superbet wprowadza nowy standard jakości i wiarygodności. A są to wartości, które zawsze stawiałem na pierwszym miejscu. Superbet jest także gwarantem bezpieczeństwa, co jest w tej branży bardzo ważne. Jestem niezwykle dumny, że dzięki współpracy z Superbet ponownie będę mógł je zaoferować kibicom – podkreśla ambasador marki, Jerzy Dudek.

Jerzy Dudek ambasadorem marki SUPERBET
Jerzy Dudek ambasadorem SUPERBET – nowego legalnego bukmachera w Polsce

Superbet, ze względu na międzynarodowe doświadczenie, jest gwarantem nie tylko jakości, ale także komfortu i bezpieczeństwa. Bukmacher zapowiada, że otwieraniu punktów będą towarzyszyć atrakcyjne promocje i konkursy. W wybranych lokalizacjach pojawi się także sam Jerzy Dudek.

Polskatimes.pl za informacją prasową

About The Author

Kochamy piłkę nożną. Chcemy w nią grać i chcemy by wszyscy mogli to robić. Chcemy znów otworzyć miejsca do gry by piłka nożna była łatwo, szybko i dla wszystkich dostępna. Grajmy w piłkę - i pomóżmy innym by tez mogli w nią grać.

Related posts