SUPER+HIT trzecią nowością w ramach kampanii „Produkt+” Fortuny

Trwa jesienna rewolucja w zakładach bukmacherskich Fortuna

SUPER+HIT jest już trzecią nowością w ramach kampanii „Produkt+”

 

Fortuna kontynuuje jesienną ofensywę produktową. Trzecim usprawnieniem jest SUPER+HIT – możliwość połączenia na jednym kuponie wydarzeń z SUPEROFERTY i HITU DNIA.

Są to dwa produkty, które charakteryzują się możliwością obstawienia po wyższych kursach najbardziej wyrównanych oraz atrakcyjnych dla gracza wydarzeń sportowych. W ten sposób, Klient Fortuny otrzymuje możliwość uzyskania jeszcze większego kursu ogólnego na kuponie, a co za tym idzie, uzyskania szansy na większą wygraną.

 

Warunkiem zawarcia zakładu SUPER+HIT jest stworzenie kuponu AKO lub Maxikombi, wybierając przynajmniej jedno spotkanie w ramach SUPEROFERTY i jedno w ramach HITU DNIA.

Co więcej, na kuponie AKO może znaleźć się do 3 spotkań z SUPEROFERTY. Jakie są warunki?

 

Liczba spotkań z SUPEROFERTY na kuponie Warunek:
1 Klient musi dodać 4 spotkania z aktualnej oferty z minimalnym kursem 1.10  – jednym z nich może być HIT DNIA (kupon 5AKO)
2 Klient musi dodać 6 spotkań z aktualnej oferty z minimalnym kursem 1.10 (kupon 8AKO)
3 Klient musi dodać 9 spotkań z aktualnej oferty z minimalnym kursem 1.10 (kupon 12AKO)

 

 

SUPER+HIT to trzecia z czterech nowości produktowych (po EKSPERT+ i Produkt+ ) zaproponowanych przez Fortunę w ramach listopadowej kampanii „Produkt+”, która zakończy się 27 listopada, wraz z ogłoszeniem czwartej nowości.

Super+Hit w zakładach bukmacherskich Fortuna

 

Obstawiasz regularnie wydarzenia z podwyższonym kursem w ramach HITU DNIA lub SUPEROFERTY? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Od dzisiaj nie będziesz już musiał wybierać pomiędzy tymi dwoma ofertami na jednym kuponie. Poznaj SUPER+HIT, kolejną jesienną nowość Fortuny.

Wyższy kurs na kuponie to naturalnie wyższa wygrana, dlatego SUPEROFERTA i HIT DNIA cieszą się dużą popularnością wśród graczy. Chcesz otrzymać więcej z gry? Dzięki ofercie SUPER+HIT podwyższenie potencjalnej wygranej jest teraz jeszcze prostsze..

Wystarczy że stworzysz kupon AKO lub Maxikombi, przestrzegając przy tym kilku łatwych do zapamiętania zasad.

Na kuponie AKO możesz teraz dodać nawet 3 spotkania z Superoferty. Jakie warunki należy przy tym spełnić?

  • aby na kuponie znajdowało się 1 spotkanie z Superoferty, Klient musi dodać 4 spotkania aktualnej oferty z minimalnym kursem 1.10 – jednym z nich może być Hit Dnia (kupon 5AKO).
  • aby na kuponie mieć 2 spotkania z Superoferty trzeba dodać 6 spotkań z kursem min. 1.10 (kupon 8AKO).
  • aby na kuponie mieć 3 spotkania z Superoferty trzeba dodać 9 spotkań z kursem min. 1.10 (kupon 12AKO).

Pamiętaj, na kuponie AKO może się znajdować tylko jedno spotkanie z Hitu Dnia.

Na kuponie Maxikombi może się znajdować tylko jedno spotkanie z Superoferty.

Wybieraj spośród najbardziej popularnych wydarzeń sportowych na które specjalnie podnieśliśmy kurs i wygrywaj nawet 600 000 zł!

SUPER+HIT dostępny jest zarówno w zakładach online na stronie www.efortuna.pl jak i w sieci punktów przyjmowania zakładów. Nowa propozycja Fortuny jest pierwszym tego typu rozwiązaniem na polskim rynku bukmacherskim.

Fortuna – legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne

About The Author

Kochamy piłkę nożną. Chcemy w nią grać i chcemy by wszyscy mogli to robić. Chcemy znów otworzyć miejsca do gry by piłka nożna była łatwo, szybko i dla wszystkich dostępna. Grajmy w piłkę - i pomóżmy innym by tez mogli w nią grać.

Related posts