Cyber Monday w forBET zakłady bukmacherskie

W zakładach bukmacherskich forBET dziś promocja z okazji ✅ Cyber Monday

Dzisiejsze wpłaty zostaną powiększone o 50% w środkach bonusowych.

Dnia 27 listopada (od godziny 00:00 do godziny 23:59) dokonaj depozytu w forBET, a 50% wpłaconej kwoty trafi na Twoje konto jako bonus.

  • Minimalny depozyt dla uzyskania bonusu to 20 pln.
  • Maksymalny bonus przydzielany w promocji to 200 pln.

Bonus należy wykorzystać po kursie minimalnym 2.00 z warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu w czasie 30 dni od otrzymania bonusu.

  • Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
  • Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

 

Zakłady bukmacherskie forBET działają w Polsce legalnie na podstawie licencji Ministerstwa Finansów – Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016. Swoją działalność forBET rozpoczął w lipcu 2016 roku. Pamiętaj że hazard może uzależniać. Zakłady wzajemne sa dostępne tylko dla osób, które ukończyły 18 lat, a za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

About The Author

Kochamy piłkę nożną. Chcemy w nią grać i chcemy by wszyscy mogli to robić. Chcemy znów otworzyć miejsca do gry by piłka nożna była łatwo, szybko i dla wszystkich dostępna. Grajmy w piłkę - i pomóżmy innym by tez mogli w nią grać.

Related posts